Nový konkurent pre Apple Music a Spotify je tu.
Najväčší internetový obchod na svete, americký Amazon, spustil novú hudobnú službu Amazon Music Unlimited. Stal sa tak novou konkurenciou na hudobnom poli najmä pre firmy ako je Apple alebo Spotify. 

Koľko Amazon Music Unlimited stojí?
Ak ste používateľ reproduktorov Amazon Echo, za službu mesačne zaplatíte zhruba štyri doláre (približne 100 Sk). V prípade, že používate vernostný program Prime, mesačne zaplatíte osem dolárov (približne 200 Sk). Ostatní užívatelia zaplatí desať dolaďte (250 Sk), čo je rovnaká suma, ktorú si, podľa agentúry AP, účtuje konkurencie Apple Music a Spotify. 

Spoločnosť Amazon verí, že hudobná služba Amazon Music Unlimited privedie nových používateľov k jej vernostnému programu a tým je priláka k nákupom na internetovom obchode Amazon. Používatelia, ktorí sa vernostného programu už zúčastňujú, môžu využívať tiež bezplatnú službu Amazon Prime Music, ktorý však ponúka menší počet pesničiek na výber. 

Uvedením projektu Amazon Music Unlimited na hudobnú scénu spoločnosť Amazon dúfa vo zvýšení dopytu po reproduktoroch Echo. Tých by sa, podľa informácií serveru The information, malo predať tento rok tri milióny a budúci rok by ich predaj chcela spoločnosť Amazon navýšiť až na desať miliónov kusov.


Zdroj

Zdroj foto: foto výrobca

13. 10. 2016
Ajax loader
spam@feldhost.cz